Amiad Filtration Systems Ltd.

Działalność firmy obejmuje urządzenia i kompleksowe rozwiązania do oczyszczania wody pitnej, wody do zastosowań przemysłowych oraz wody do procesów nawadniania.

Posiadamy oficjalne przedstawicielstwo firmy Amiad. Oferujemy pełen asortyment produktów obejmujący filtry samoczyszczące w wersji w pełni automatycznej, półautomatycznej oraz manualnej, jak również gamę filtrów Arkal (filtrów samoczyszczących dyskowych).

Amiad oferuje pełną linię filtrów samoczyszczących zarówno z tworzyw sztucznych, stali jak i innych materiałów, z wkładami m.in. w postaci sit, rur perforowanych, dysków, płyt o zdolnościach filtracyjnych od 2 do 3500 mikronów. Charakteryzują się one przede wszystkim niewielkimi gabarytami w porównaniu do ich przepustowości, a także minimalizacją ilości zużycia wody płuczącej i zapotrzebowania na energię elektryczną. Są to bardzo ekonomiczne i nowoczesne rozwiązania.

Filtry samoczyszczące Amiad używane są w ponad 80 krajach na całym świecie, w zastosowaniach, które obejmują:

  • nawadnianie pól,
  • akwakulturę,
  • oczyszczanie wody przemysłowej,
  • oczyszczanie ścieków,
  • uzdatnianie wody,
  • filtrację wstępną w celu ochrony kosztownych filtrów dokładnych i membranowych.

filtr samoczyszczący, filtry samoczyszczące, Filtr samoczyszczący AMIADFiltry samoczyszczące SAF i TAF

 

Lista najbardziej popularnych produktów
Filtomat M100 Filtomat M300 TAF SAF EBS Filtromat MCFM ABF Filtomat AMF Brushaway Plastic Brushaway Steel Scanaway Plastic Scanaway Steel Autoflush Plastic Autoflush Steel

 

Jesteśmy dystrybutorem firm